„Dla każdego ceremonia ślubu jest wyjątkowa, ale dla Nas była także
muzycznie wyjątkowa, bo mieliśmy Muzyczny Ślub.
Dziękujemy, że nasz ślub dzięki Wam był bardziej magiczny, wzruszający, radosny i elegancki.
Dziękujemy, w imieniu naszych gości,  życzymy Wam powodzenia i polecamy Was przeogromnie! ”

„Zawsze miałam problemy z głosem, ciągła chrypa i niedomykalność strun ale dzięki wykwalifikowanym instruktorom i regularnym lekcjom jest coraz lepiej”.

„Bardzo dziękuje za profesjonalizm, pasję i cierpliwość w uczeniu mojego dziecka. Jestem przekonany o słuszności dalszego kształcenia!”

O Firmie

Moja Agencja nie jest typową agencją artystyczną. W ofercie nie znajdziecie Państwo przypadkowych propozycji. Dbam o to aby było one najwyższej jakości.  Oferuję Państwu pełne zaangażowanie oraz profesjonalne , wysokiej klasy usługi muzyczne edukacyjne  i koncertowe. Stale rozszerzam ofertę, aby dostosować moje pomysły do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Serdecznie zapraszam!

Dominika Farbaniec

Zapraszamy do zapoznania z Naszą Ofertą

Dominika Farbaniec — Absolwentka Wokalistyki Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Podyplomowego Studium z Logopedii i Emisji Głosu. Nauczycielka z doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Autorka Programu Umuzykalniającego – „Mała Estrada” skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Instruktorka śpiewu rozrywkowego, która pracę nad głosem opiera na Technice Speech Level Singing – jednej z najskuteczniejszych metod nauki  śpiewu na świecie. Prowadzi szkolenia z emisji i higieny głosu oraz praktyczne zajęcia z rehabilitacji głosu, stosując ćwiczenia relaksacyjne, fonacyjne i oddechowe. Czynny muzyk.  Zajmuje się menegmentem artystycznym.